IMPERIA DYLAND

| Nowoczesny design w Twoim domu

SYSTEMY - > system wave


WAVE: System oparty jest na suwakach, taśmie i wieszakach. Doskonale sprawdza się we współpracy ze SQUARE LINE. Łatwość i szybkość montażu oraz bezproblemowa praca na łukach pokazują, że elementy te są dla siebie stworzone. Ogromną zaletą jest również to, że podczas podczepiania tkaniny i naciągania systemu suwaków od razu uzyskujemy ładne fale na tkaninie – bez potrzeby ręcznego ustawiania odległości i modelowania układu firany/zasłony.

Jak to działa? Suwaki/przelotki są obrotowe i dzięki temu montaż zasłony/firany przebiega wyjątkowo sprawnie. Pomiędzy suwakami jest odległość 6 lub 8 cm – pozwala to automatycznie i natychmiastowo uzyskać doskonały efekt fal na tkaninie.
Suwaki są wstępnie zamontowane i gotowe do użycia. Transparentna taśma (będąca w zestawie z suwakami) ma standardowy wymiar w konfekcji zasłon czyli 77mm. Kieszonki na taśmie są rozplanowane co do szerokości – dokładnie 10 mm, dzięki temu można łatwo przeliczyć dodatek materiału. Co dziesiątą kieszonkę na taśmie oznaczono – ułatwia to i przyspiesza montaż haczyków