IMPERIA DYLAND

| Nowoczesny design w Twoim domu

Rolety materiałowe


• MINI: wykonana na rurze aluminiowej lub stalowej 17mm i zakończona (obciążona) belką stalową. Kolory mechanizmów i belek – biały, ciemny brąz, anoda. Maksymalna szerokość rolety 150cm, wysokość 300cm. Do rolety istnieje możliwość zamontowania prowadzenia żyłkowego. Montowanie rolety na ramie okiennej bezinwazyjnie.

• ELEGANT: wykonana na rurze aluminiowej 25mm i zakończona belką obciążającą aluminiową. Na życzenie klienta można zastosować belkę stalową (biała i brąz). Kolory mechanizmów – biały, beżowy, ciemny brąz, ciemna zieleń, jasna zieleń, granat, łosoś. niebieski, różowy, szary, żółty. Kolory belek obciążających - biały, beżowy, ciemny brąz, ciemna zieleń, jasna zieleń, granat, łosoś. Maksymalna szerokość rolety 280cm, wysokość 350cm. Istnieje możliwość zakończenia rolety falbaną z tego samego, bądź innego materiału. Możliwość zamontowania rolety na ramie okiennej bezinwazyjnie.• ROLETA W KASECIE ALUMINIOWEJ B49 LUB PCV W KOLORACH DREWNOPODOBNYCH Z PROWADNICAMI: roleta w systemie BAMAR, wykonana w kasecie aluminiowej (kolory: biały, ciemny brąz i srebrny) lub kasecie PCV w kolorach – jasny dąb, ciemny dąb, mahoń, orzech, wenge, wiśnia, złoty dąb, antracyt, orzech.
W standardzie prowadnice PCV w kolorze kasety. Maksymalna szerokość 200cm, wysokość 250cm. Istnieje możliwość zastosowania systemy B11, Roleta w tym systemie, to roleta w aluminiowej kasecie i prowadnicach (kolory: biały, srebrny, brązowy). Dzięki unikalnemu systemowi hamulców może pracować w sposób tradycyjny – rozwijana ku dołowi, odwrócona o 180°(w charakterze zazdroski), odwrócona o 90° oraz w kombinacji jako podwójna osłona.

• ROLETA W KASECIE MAX: przeznaczenie: rolety materiałowe wielkogabarytowe, rolety dzień noc. Jest wykonana w kasecie aluminiowej (kolory: biały, brązowy) z obciążnikiem dolnym w kolorze kasety. Maksymalne wymiary rolety – szerokośc 350cm i wysokość 350cm.• BESTA PRZYSZYBOWA ALU: Cieszący się uznaniem klientów system roletowy w eleganckiej, opływowej kasecie ALU, montowany na wkręty do listwy przyszybowej. Prowadnice pcv płaskie klejone na taśmę piankową do listwy przyszybowej, zachodzące w światło szyby. roleta w kasecie, montowana w świetle okna. Szeroki wybór kaset drewnopodobnych w kolorach – biały, ciemny brąz, anoda, dąb jasny, dąb złoty, mahoń, wiśnia, orzech. Maksymalne wymiary rolety – szerokość 150cm, wysokość 250cm.

• ROLETA W KASECIE KWADRATOWEJ Z PROWADNICAMI: w kasecie kwadratowej można zamontować rolety do 150cm szerokości i 250cm wysokości, na ramę okienną lub ścianę.• ROLETY DZIEŃ I NOC: pozwalają na dowolne sterowanie przepływem światła dzięki naprzemiennie tkanym pasom tkaniny. System polecany szczególnie osobom lubiącym prostotę i minimalizm. Dostępne w wersji mini, elegant, w kasecie B49 ALU lub PCV,
w kasecie kwadro oraz w kasecie MAX. Szeroki wybór materiałów w maksymalnej szerokości 240cm i wysokości 270cm.
• ŻALUZJE POZIOME 25mm lub 16mm: Żaluzja 25mm - sterowana jest za pomocą sznurka i pokrętła. Posiada mechanizm samohamujący. Może być również wyposażona w prowadzenie boczne żyłkowe, przydatne na oknach uchylnych. Montować ją można zarówno w świetle szyby, jak i na ramie okna, za pomocą uchwytów bezinwazyjnych. Minimalna szerokośc żaluzji 32cm, maksymalna 220cm, wysokość 250cm. Ospryt aluyji + biaz, be, bry, srebrnz. Zalety żaluzji:
• nowy zintegrowany mechanizm: podnoszenie i sterowanie żaluzją jednym mechanizmem łańcuszkowym
• stosowane do okien wykonanych z PCV, aluminium i drewna
• niewidoczny system mocowania
• prosty montaż, który nie uszkadza profilu okna
• trwałe w eksploatacji, nowoczesne i funkcjonalne