IMPERIA DYLAND

| Nowoczesny design w Twoim domu

O firmie


O firmie


Celem naszej firmy jest zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Taka prosta aczkoliwek nie zawsze oczywista filozofia handlu pozwoliła nam rozwijać naszą firmę od 1996 roku. Imperia Dyland to nieduża firma rodzinna, która dzięki dobrze dobranej kadrze, nieustannie dba o jakość oferowanych usług. Dowodem tego są Nasi stali odbiorcy, znajdujący się w niemal 200 Polskich miastach.

Zaczeliśmy od sprzedaży karniszy drewnianych, dziś możemy się pochwalić bardzo szeroką gamą produktów potrzebnych do pełnej aranżacji każdego okna. Współpracujemy z najlepszymi producentami z Polski i Unii Europejskiej, dzięki czemu nasza oferta to niezwylke szeroki wybór, najwyższej jakości produktów.

Priorytetem jest dla nas zadowolony Klient, klient który do nas wraca, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Stale powiększamy swoją ofertę o najnowsze trendy, jak również usługi takie jak gięcie karniszy i szycie rolet rzymskich. Dzięki naszej ofercie w jednym miejscu mogą Państwo zakupić wszystkie produkty i akcesoria potrzebne do najbardziej wyrafinowanego wystroju okna.

Zapraszamy do współpracy Architektów, Projektantów, Deweloperów oraz wszystkie firmy zainteresowane wyposażeniem swoich inwestycji i projektów w najwyższej jakości systemy aranżacji okiennych. Proponujemy wyposażenie biurowców, hoteli, apartamentów, lokali gastronomicznych i innych dowolnych przestrzeni użyteczności publicznej. Oferujemy bardzo dogodne warunki współpracy.

Docieramy do każdego zakątka Polski!